Pierwszy wakacyjny weekend już za nami. Gorące słońce oraz gorąca atmosfera – lepszego rozpoczęcia wakacji nie mogliśmy sobie wymarzyć!

Jedną z głównych atrakcji była gala boksu na żywo, która odbyła się w sobotę 25 czerwca. Należy podkreślić, iż było to pierwsze wydarzenie tego typu zorganizowane w naszej okolicy. Zgłoszonych do rywalizacji zostało aż 95 osób: 74 mężczyzn i 21 kobiet z 19 klubów z całej Polski.

Zawodnicy stoczyli na ringu 23 pojedynki w kategoriach młodzików, kadetów, juniorów i seniorów, w których główną nagrodą było Międzynarodowe Grand Prix Małopolski w boksie.

Poniżej prezentujemy Państwu wyniki:

Zawodnik Klub
Najlepszymłodzik  Ćwirzeń Mateusz Gwarek Łęczna
Najlepszy kadet Rojek Damian KS Rojek Kraków
Najlepszy junior Antosiewicz Katarzyna Nowohucki Klub Bokserski
Najlepszy senior Gibadło Maksymilian BUDO Krosno

 

Po zakończonych pojedynkach i oficjalnym rozdaniu nagród, przenieśliśmy naszych Gości w prawdziwy słowiański klimat. O godzinie 2000 rozpoczął się wieczór góralski uświetniony koncertem zespołu FolkAfera na czele z Panią Izabelą Mytnik – uczestniczką telewizyjnego talent show X Factor. Charyzmatyczna wokalistka porwała do zabawy tanecznej nawet najbardziej opornych uczestników imprezy.

Nie zapomnieliśmy również o fanach cięższego brzmienia – w niedzielę punktualnie o godzinie 1500 rozpoczął się koncert zespołu rockowego Heavy Way, którego tworzy grupa muzyków z Nowego Targu. Bogusław Ćwiertnia – lider zespołu jest także autorem tekstów i muzyki. Jego kompozycje można usłyszeć między innymi w utworach takich jak: „Pustynia”, „Lustro” czy „Spokój”.

To jeszcze nie wszystko. Mamy w zanadrzu dużo ciekawych propozycji na rozpoczęte wakacje. Zachęcamy do obserwowania profilu Koszarka Venue & SPA na Facebooku, gdzie na bieżąco aktualizujemy informacje o planowanych wydarzeniach. :)