Koszarka Venue & SPA oferuje noclegi w wyjątkowo gustownych i nowoczesnych pokojach o wysokim standardzie. Do dyspozycji Gości oddajemy łącznie 32 miejsca noclegowe w 11 pokojach 2- i 3-osobowych z możliwością dostawki w niektórych z nich.

Każdy pokój posiada komfortowe łóżko małżeńskie lub dwa oddzielne łóżka (w zależności od konfiguracji), wygodne fotele (niektóre pokoje), łazienkę z kabiną prysznicową, telewizor z płaskim ekranem, dostęp do sieci Wi-Fi oraz balkon. Ponadto na wyposażeniu pokoju znajdują się: komplet ręczników, suszarka do włosów, woda mineralna oraz bezpłatny zestaw kosmetyków. Dopełnieniem całości jest piękny, otwarty widok na Jezioro Rożnowskie z wybranych pokoi.

Pokoje w Koszarka Venue & SPA, urządzone w niezwykłym motywie lawendy, z dbałością o każdy szczegół i wygodę Gości, stwarzają niepowtarzalny klimat do wypoczynku.

Poniżej przedstawiamy cennik na rok 2023 . W zakładce „Aktualności” odnajdą Państwo informacje o promocjach.

CENNIK

Poniższe ceny obejmują: noclegi w komfortowych pokojach z łazienką i balkonem oraz widokiem na Jezioro Rożnowskie (wybrane pokoje); śniadanie; parking; podatek VAT; opłatę klimatyczną; dostęp do Internetu (Wi-Fi) oraz dostęp do strefy Wellness & SPA (jacuzzi, sauna).
Za dodatkową opłatą dostępne są również inne usługi (m.in. zabiegi kosmetyczne, pielęgnacyjne i masaże).
Pokój 2-osobowy Standard (w cenie śniadanie)

390 zł/doba

Pokój 2-osobowy Superior (w cenie śniadanie) 410 zł/doba
Pokój 3-osobowy (w cenie śniadanie) 450 zł/doba
Pokój 1-osobowy (w cenie śniadanie) 210 zł/doba
Łóżeczko turystyczne 100 zł/doba
Dostawka dla dzieci do 12 roku życia (w cenie śniadanie) 100 zł/doba
Dostawka dla osób > 12 roku życia (w cenie śniadanie) 100 zł/doba
Dzieci do 3 roku życia (jeśli śpią z rodzicami lub posiadają własne łóżeczko) bezpłatnie